ASUS TUF Gaming 32" 1440P HDR Curved Monitor - VG32VQ1B - Excellent Condition
Limited Time Offer
Estimated delivery dates: Apr 25 2026Apr 26 2026
Secure payments SSL encrypted
Free returns 15-day policy
Fast shipping 2-3 days
Quality guarantee 1-year warranty
ASUS TUF Gaming 32" 1440P HDR Curved Monitor (VG32VQ1B).QHD (2560 x 1440), 165Hz (Supports 144Hz), 1ms, Extreme Low Motion Blur, Speaker, FreeSync Premium, VESA Mountable, DisplayPort, HDMI, Black.Excellent condition.